Eleganckie naczynia kuchenne z powłoką ze złota

Szukasz wyjątkowych, eleganckich naczyń kuchennych, które wprowadzą do twojej kuchni dotyk luksusu? Patelnie z kolekcji Gold Happycall zapewnią ci bezpieczne gotowanie bez przypalania potraw. Ich nowoczesna konstrukcja i zastosowane materiały sprawiają, że naczynia są odporne na ścieranie zarysowania i łatwe w czyszczeniu. Patelnia ze złotą powłoką z naszej kolekcji zachwyci cię swoim złotym kolorem słońca, który uszlachetni każdą kuchnię. Złoto jest określane jako metal idealny, gdyż zachowuje swoją czystość nawet w obecności silnego utleniacza – jego właściwości i barwa wciąż pozostają takie same.

Patelnia beztłuszczowa z kolekcji Gold jest dostępna w dwóch praktycznych rozmiarach - 24 cm i 28 cm, które są najbardziej uniwersalne do smażenia twoich ulubionych potraw.

Najlepsze patelnie do codziennego użytku

Patelnia 28 cm i mniejszy model dostępne w kolekcji Gold, są wykonane z najwyższej jakości i czystości materiałów takich jak aluminium oraz stal nierdzewna, które są zupełnie bezpieczne dla człowieka i przyjazne dla środowiska. Opracowaliśmy unikalną złotą powłokę wewnętrzną, która jest bardzo odporna na działanie kwaśnych, pikantnych i słonych potraw ze względu na niską aktywność chemiczną użytego metalu szlachetnego. Patelnia indukcyjna (oraz na inne rodzaje kuchenek) dzięki niezwykłym właściwościom nigdy nie rdzewieje i posłuży ci do przygotowywania pysznych potraw przez wiele lat.

Patelnia nieprzywierająca ma także wyjątkową zewnętrzną powłokę krzemionkową, wytwarzaną podczas zaawansowanego procesu technologicznego korporacji Ferro w Holandii. Dzięki temu naczynie jest wytrzymałe na działanie wysokich temperatur i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Patelnia na indukcję i inne rodzaje kuchenek

Patelnia z kolekcji Gold może być używana na wszystkich rodzajach kuchenek – posiada również opracowany naukowo wzór na dnie, by poprawić właściwości cieplne. 

Poznaj całą kolekcję Gold firmy Happycall i dobierz dodatkowe akcesoria kuchenne takie jak pokrywki do patelni, dzięki którym stworzysz idealny zestaw naczyń do codziennego gotowania i smażenia.


220.00 
MarkaHAPPYCALL Materiał wykonaniaStal nierdzewna KolorZłoty
330.00 
MarkaHAPPYCALL Materiał wykonaniaStal nierdzewna KolorZłoty
Filtruj produkty
DOSTĘPNOŚĆ
Kolekcja
MARKA
CENA

 – 

  • 220
  • 330
RODZAJ PRODUKTU
MATERIAŁ
Średnica