//Bezprecedensowa patelnia – ROZPOCZĘTO PRODUKCJĘ HAPPYCALL PLASMA IH FRYING PAN

Bezprecedensowa patelnia – ROZPOCZĘTO PRODUKCJĘ HAPPYCALL PLASMA IH FRYING PAN

2018-07-06T11:47:58+00:0016 czerwca 2018|Happycall News|

10 stycznia firma Happycall Co., Ltd, bardzo ceniona za zrozumienie koreańskich gospodyń domowych, wprowadziła na rynek smażalnię Plasma IH ze wzmocnioną technologią premium.

Z dumą wprowadzamy na rynek patelnię HAPPYCALL plasma IH, która zawiera tytanowy materiał o najwyższej trwałości i odporności na korozję, podobnie jak żelazny kombinezon ze słynnego hollywoodzkiego filmu Iron Man.

Ten nowy produkt oparty na powłoce tytanowej zachowuje niesamowicie lekką i silną cechę, która nawet podczas wielokrotnego gotowania koreańskiego jedzenia, które często wymaga wielu pikantnych i słonych przypraw, nadal zapewni konsumentom komfort, jak po zakupie nowych produktów.
Tak więc, stosując HAPPYCALL nową technologię IH, która nie istniała w poprzednich patelniach, umożliwia ona konsumentom używanie patelni do smażenia za pomocą gazu, światła i indukcji.

Popularność komentarzy konsumentów w Internecie jest przypisywana ogromnym próbom ulepszenia o jeden krok i stała się z pewnością wielkim sukcesem, ponieważ produkty całkowicie wyprzedały się w wyniku kumulacji w transmisjach na żywo.